








Men's Arrow Logo Jumper Black Size XL
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 354465 |
$47.60
Original: $135.99
-65%Men's Arrow Logo Jumper Black Size XL—
$135.99
$47.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 354465 |























