







Men's Arrow Logo Long Sleeve T-Shirt Khaki Size M
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 309602 |
$21.42
Original: $61.20
-65%Men's Arrow Logo Long Sleeve T-Shirt Khaki Size M—
$61.20
$21.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 309602 |























