









Men's Arrow Logo Print Hoodie White Size M
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Marks on the front and pink mark on left sleeve. |
| SKU | 342429 |
$42.84
Original: $122.39
-65%Men's Arrow Logo Print Hoodie White Size M—
$122.39
$42.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Marks on the front and pink mark on left sleeve. |
| SKU | 342429 |























