








Men's Arrow Logo Shorts Beige Size S
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 20.5cm |
| SKU | 314683 |
$30.94
Original: $88.40
-65%Men's Arrow Logo Shorts Beige Size S—
$88.40
$30.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 20.5cm |
| SKU | 314683 |























