










Men's Baise Down Jacket Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 335261 |
$503.18
Men's Baise Down Jacket Navy Size 2 / M—
$503.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 335261 |























