








Men's Ballistic Bomber Down Jacket Blue Size L
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 352242 |
$380.78
Men's Ballistic Bomber Down Jacket Blue Size L—
$380.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 352242 |























