










Men's Ballistic Bomber Down Jacket Navy Size XL
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | Wear to the left sleeve cuff. |
| SKU | 341506 |
$102.34
Original: $292.39
-65%Men's Ballistic Bomber Down Jacket Navy Size XL—
$292.39
$102.34Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | Wear to the left sleeve cuff. |
| SKU | 341506 |























