












Men's Baronnies Down Jacket Blue Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Drawstring at bottom, has broken please see last image. |
| SKU | 366777 |
$503.18
Men's Baronnies Down Jacket Blue Size 4 / XL—
$503.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Drawstring at bottom, has broken please see last image. |
| SKU | 366777 |























