








Men's Baroque Print Shirt Black Size IT 46 / UK S
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Silk |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 348654 |
$469.18
Men's Baroque Print Shirt Black Size IT 46 / UK S—
$469.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Silk |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 348654 |























