







Men's Basketball Star Print Sweatshirt Black Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 346804 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Men's Basketball Star Print Sweatshirt Black Size S—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 346804 |























