









Men's Bastien Down Jacket Charcoal Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Charcoal |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 345207 |
$394.38
Men's Bastien Down Jacket Charcoal Size 4 / XL—
$394.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Charcoal |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 345207 |























