







Men's Bb Logo T-Shirt Black Size XS
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 362322 |
$183.59
Men's Bb Logo T-Shirt Black Size XS—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 362322 |























