









Men's Berriat Down Jacket Blue Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 348866 |
$128.51
Original: $367.18
-65%Men's Berriat Down Jacket Blue Size 2 / M—
$367.18
$128.51Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 348866 |























