






Men's Biker Jacket Black Size IT 52 / XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 342938 |
$247.51
Original: $707.17
-65%Men's Biker Jacket Black Size IT 52 / XL—
$707.17
$247.51Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 342938 |























