













Men's Borden Monogram Bunny Reversible Jacket Black Size S
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Drawstring is missing. |
| SKU | 366863 |
$231.19
Men's Borden Monogram Bunny Reversible Jacket Black Size S—
$231.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Drawstring is missing. |
| SKU | 366863 |























