










Men's Bormes Gilet Yellow Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Yellow |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 354370 |
$111.85
Original: $319.58
-65%Men's Bormes Gilet Yellow Size 4 / XL—
$319.58
$111.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Yellow |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 354370 |























