















Men's Boulevards Down Jacket Black Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Small repair on left sleeve and small hole on the back of left sleeve. |
| SKU | 359330 |
$190.39
Men's Boulevards Down Jacket Black Size 2 / M—
$190.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Small repair on left sleeve and small hole on the back of left sleeve. |
| SKU | 359330 |























