













Men's Bramant Down Jacket White Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Light discolouration. |
| SKU | 340503 |
$353.58
Men's Bramant Down Jacket White Size 2 / M—
$353.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Light discolouration. |
| SKU | 340503 |























