







Men's Brush Arrow Shorts White Size S
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 21cm |
| SKU | 355644 |
$42.84
Original: $122.39
-65%Men's Brush Arrow Shorts White Size S—
$122.39
$42.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 21cm |
| SKU | 355644 |























