






Men's Butterfly Tie-Dye T-Shirt Navy Size S
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 306154 |
$16.66
Original: $47.60
-65%Men's Butterfly Tie-Dye T-Shirt Navy Size S—
$47.60
$16.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 306154 |























