







Men's Button Up Cardigan Navy Size IT 52 / UK XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Cardigan |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 354444 |
$66.64
Original: $190.39
-65%Men's Button Up Cardigan Navy Size IT 52 / UK XL—
$190.39
$66.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Cardigan |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 354444 |























