







Men's Camouflage Print T-Shirt Blue Size XL
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 350141 |
$108.79
Men's Camouflage Print T-Shirt Blue Size XL—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 350141 |























