





Men's Camouflage Swim Shorts Khaki Size W30 / IT 46
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W30 / IT 46 |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 10cm |
| SKU | 295442 |
$108.79
Men's Camouflage Swim Shorts Khaki Size W30 / IT 46—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W30 / IT 46 |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 10cm |
| SKU | 295442 |























