








Men's Caravaggio Hand Graphic T-Shirt Beige Size M
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Beige |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 330153 |
$156.39
Men's Caravaggio Hand Graphic T-Shirt Beige Size M—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Beige |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 330153 |























