








Men's Cardigan Tricot Jacket Navy Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 346834 |
$147.55
Original: $421.58
-65%Men's Cardigan Tricot Jacket Navy Size S—
$421.58
$147.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 346834 |























