










Men's Carles Jacket Purple Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Purple |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Slight discolouration on the sleeve. |
| SKU | 349103 |
$305.98
Men's Carles Jacket Purple Size 1 / S—
$305.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Purple |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Slight discolouration on the sleeve. |
| SKU | 349103 |























