







Men's Chain Link Sweatshirt Black Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 359052 |
$211.81
Original: $605.17
-65%Men's Chain Link Sweatshirt Black Size S—
$605.17
$211.81Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 359052 |























