







Men's Chamoix Down Jacket Navy Size 7 / XXXXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 7 / XXXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 331807 |
$176.79
Men's Chamoix Down Jacket Navy Size 7 / XXXXL—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 7 / XXXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 331807 |























