









Men's Chardon Windbreaker Navy Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 362003 |
$469.18
Men's Chardon Windbreaker Navy Size 3 / L—
$469.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 362003 |























