








Men's Chateau Boys Jumper Green Size M
| Brand | Rhude |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Green |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 334233 |
$64.26
Original: $183.59
-65%Men's Chateau Boys Jumper Green Size M—
$183.59
$64.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Rhude |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Green |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 334233 |























