









Men's Check Arrow Flannel Long Sleeve Shirt Red Size M
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 336609 |
$217.59
Men's Check Arrow Flannel Long Sleeve Shirt Red Size M—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 336609 |























