







Men's Check Flannel Long Sleeve Shirt Black Size S
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 348005 |
$183.59
Men's Check Flannel Long Sleeve Shirt Black Size S—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 348005 |























