







Men's Check Flowers T-Shirt White Size XS
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 348223 |
$95.20
Men's Check Flowers T-Shirt White Size XS—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 348223 |























