








Men's Checkerboard Print Jacket White Size IT 46 / S
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Mild discoloration in a small area, along zip - as pictured. |
| SKU | 338963 |
$271.99
Men's Checkerboard Print Jacket White Size IT 46 / S—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Mild discoloration in a small area, along zip - as pictured. |
| SKU | 338963 |























