




Men's Chino Trousers Black Size IT 48 / UK 32
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 75.5cm |
| Comments | The item is showing signs of fading. |
| SKU | 288118 |
$7.14
Original: $20.40
-65%Men's Chino Trousers Black Size IT 48 / UK 32—
$20.40
$7.14Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 75.5cm |
| Comments | The item is showing signs of fading. |
| SKU | 288118 |























