










Men's Cluny Down Jacket Navy Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Missing the hood and one button. |
| SKU | 335593 |
$305.98
Men's Cluny Down Jacket Navy Size 4 / XL—
$305.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Missing the hood and one button. |
| SKU | 335593 |























