








Men's Cobalt Nylon Cargos Blue Size IT 46 / UK 30
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cargos |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 80cm |
| SKU | 355658 |
$57.12
Original: $163.19
-65%Men's Cobalt Nylon Cargos Blue Size IT 46 / UK 30—
$163.19
$57.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cargos |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 80cm |
| SKU | 355658 |























