















Men's Compass Logo Patch Long Sleeve Shirt White Size XL
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 354501 |
$163.19
Men's Compass Logo Patch Long Sleeve Shirt White Size XL—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 354501 |























