













Men's Compass Logo Patch Long Sleeve Shirt White Size XL
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 354502 |
$57.12
Original: $163.19
-65%Men's Compass Logo Patch Long Sleeve Shirt White Size XL—
$163.19
$57.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 354502 |























