









Men's Compass Logo Patch T-Shirt White Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Light marks to underarm area as pictured. |
| SKU | 327292 |
$47.60
Men's Compass Logo Patch T-Shirt White Size M—
$47.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Light marks to underarm area as pictured. |
| SKU | 327292 |























