










Men's Compass Logo Polo Shirt Grey Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 353370 |
$129.19
Men's Compass Logo Polo Shirt Grey Size M—
$129.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 353370 |























