










Men's Compass Logo Polo Shirt Grey Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 353360 |
$129.19
Men's Compass Logo Polo Shirt Grey Size S—
$129.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 353360 |























