








Men's Connect The Dots Jumper Black Size XS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 338170 |
$190.39
Original: $543.97
-65%Men's Connect The Dots Jumper Black Size XS—
$543.97
$190.39Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 338170 |























