







Men's Corduroy Cargos Blue Size IT 50 / UK 34
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cargos |
| Size | IT 50 / UK 34 |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Waist | 45.5cm |
| Inner Leg | 69cm |
| SKU | 314236 |
$88.40
Men's Corduroy Cargos Blue Size IT 50 / UK 34—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cargos |
| Size | IT 50 / UK 34 |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Waist | 45.5cm |
| Inner Leg | 69cm |
| SKU | 314236 |























