













Men's Cubic Monogram Belt Bag Charcoal
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Charcoal |
| Height | 20cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 346282 |
$197.19
Men's Cubic Monogram Belt Bag Charcoal—
$197.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Charcoal |
| Height | 20cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 346282 |























