






Men's Cuffed Joggers Black Size IT 46 / UK 30
| Brand | Tom Ford |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Joggers |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 78cm |
| Comments | Item is slightly faded and 2 small holes to the left leg. |
| SKU | 259008 |
$34.00
Men's Cuffed Joggers Black Size IT 46 / UK 30—
$34.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Tom Ford |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Joggers |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 78cm |
| Comments | Item is slightly faded and 2 small holes to the left leg. |
| SKU | 259008 |























