








Men's Damier Cotton Piqué T-Shirt Navy Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | RRP £550 |
| SKU | 364700 |
$130.89
Original: $373.98
-65%Men's Damier Cotton Piqué T-Shirt Navy Size XL—
$373.98
$130.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | RRP £550 |
| SKU | 364700 |























