













Men's Damier Ebene Bastille Messenger Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 34cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Initials MAHA hot stamped onto the side (please see last image). This can be removed. |
| SKU | 343097 |
$448.78
Men's Damier Ebene Bastille Messenger Bag Brown—
$448.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 34cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Initials MAHA hot stamped onto the side (please see last image). This can be removed. |
| SKU | 343097 |























