






Men's Damier Ebene Brooklyn Messenger Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 337636 |
$380.78
Men's Damier Ebene Brooklyn Messenger Bag Brown—
$380.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 337636 |























