


















Men's Damier Ebene Pegase 65 Suitcase Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Suitcase |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 65cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 22cm |
| SKU | 340609 |
$951.95
Men's Damier Ebene Pegase 65 Suitcase Brown—
$951.95
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Suitcase |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 65cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 22cm |
| SKU | 340609 |























